Hemen Satın Al!

Uygulama Alanları

Hastane, Eczane, Ecza Dolabı, Aşı Dolabı Gibi Alanlarda Sıcaklık ve Nem Takibi

Sağlık sektöründe WTH-100 sıcaklık ve nem ölçüm, kayıt cihazı

Stoğunuzdaki ürünleri ve işinizi WTH-100 Sıcaklık ve Nem Takip Sistemimizle koruyun. Soğutma dolabı ve belli bir sıcaklık değerinin altında kalması gereken alanları manuel olarak termometreden kontrol etme; kontrol zamanını kaçırma, yanlış değer okuma ve eksik girilmiş çizelge gibi nedenlerden dolayı işinizi riske atmanıza neden olabilir.

Oysa ki kullanımı kolay kablosuz ağınızla internete bağlanabilen WTH-100 cihazı sürekli olarak sıcaklığı ve nemi takip edip kayıt altına almanıza olanak sağlar. Manuel kontrol zorluğunu ortadan kaldırarak eczanenizde ya da benzer alanlarda endişelerinizi gidererek size en yüksek derecede rahatlık sağlar.


Seralarda Sıcaklık ve Nem Takibi

seracılıkta WTH-100 sıcaklık ve nem ölçüm, kayıt cihazı

Seracılıkta uygun sıcaklık ve nem değerleri bitkilerin verimliliğini artırmaktadır. Seralar, bitki gelişimini optimize edebileceğiniz koşulların bulunduğu kapalı ortamlardır. En uygun kontrol iç ortamdaki değerlerin doğru ölçülmesini gerektirir. Genellikle seralarda karbondioksit (CO2), bağıl nem ve sıcaklık değerleri ölçülür.

Inkatech WTH-100 sıcaklık ve nem ölçüm, takip cihazı ile seranızın sıcaklık ve nem değerleri anlık olarak takip edilebilir, geçmiş dönemlere ait bu değerlerle ilgili raporlar alabilirsiniz. Ayrıca sıcaklık ve nem limit değerlerin dışına çıkılınca da seçtiğiniz yöntemlerle uyarılar (ses, telefon arama, SMS, E-mail) alabilirsiniz. Seranızda ki sıcaklık ve nem değerlerinin ölçülüp 7/24 kesintisiz olarak izlenebilmesi bitkilerin sağlığı ve ürün güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir.

Kısaca anlatmak gerekirse WTH-100 kablosuz ağınız üzerinden internete bağlanır ve ölçtüğü sıcaklık, nem değerlerini sürekli olarak sunucuya yollar. Tüm bu raporları yönetim paneline bağlanarak görüntüleyebilirsiniz, ayrıca yönetim paneli üzerinden sıcaklık, neme ait limit değerleri kolaylıkla ayarlayabilmektesiniz.

WTH-100 Sıcaklık ve Nem Takip Cihazı Uygulandığı Alanlardan Görseller

Büyütmek istediğiniz görselin üzerine tıklayınız!


WTH-100 sıcaklık ve nem takip cihazınızın diğer kullanım alanları;

Veteriner ecza depoları, soğuk hava depoları, derin dondurucular, kan bankası dolapları, soğuk zincir araçları, kuru ürün saklama depoları, mantar üretim tesisleri, mandıralar, tavuk çiftlikleri, hayvan çiftlikleri, balık depoları, kütüphaneler, arşiv odaları, bilgiişlem odaları, datacenter'lar gibi sıcaklık ve nemin izlenip kayıt altında tutulması gereken birçok alanda size en ideal çözümü sunar.


SERALAR ÖZELİNDE YAŞANAN BAZI PROBLEMLER VE ÇÖZÜMLERİ

wth-100 sıcaklık ve nem ölçüm cihazı seralarda
© 2016 Inkatech. Tüm hakları saklıdır.