Hemen Satın Al!

Teknik Özellikler

  1. WTH-100 sıcaklık ve nem kaydı yapar. Veriler, internete bağlı bir cihaz ile (bilgisayar, cep telefonu, ya da tablet) takip ve kontrol edilebilir.
  2. Cihaz üzerinde bulunan "sıcaklık-nem" sensörü ile ortam sıcaklık ve nemi, sıcaklık probu ile de istenen bir yerin (aşı dolabı içi gibi) sıcaklığı ölçülür. Ayrıca istenmesi halinde cihaza birden fazla sıcaklık probu bağlanabilir. 1 adet cihaz içi nem sensörü: 0 ile 99.9 rh aralığında ölçüm yapabilir. 1 adet cihaz içi sıcaklık sensörü: -20 °C ile +85 °C aralığında ölçüm yapabilir. 1 adet analog sıcaklık probu : -40 °C ile +125 °C aralığında ölçüm yapabilir. 1 adet dijital sıcaklık probu : -55 °C ile +125 °C aralığında ölçüm yapabilir.
  3. 4x20 LCD ile ekranda sıcaklık, nem ile güncel tarih ve saat bilgisi görüntülenebilir. Tarih ve saat bilgisi cihaz tarafından internete bağlanarak otomatik olarak güncellenmektedir.
  4. ±0,5 °C ve ±%3 rh doğrulukla çalışmaktadır.
  5. Sıcaklık ve nem değerleri çözünürlüğü 0.1 değerindedir.
  6. Cihaz 1 saniye aralıkla ölçüm yapmaktadır. Kayıt aralıkları kullanıcının isteğine göre 1 ile 120 dakika aralığında ayarlanabilir.
  7. Cihaz 5V/1A adaptör ile çalışmaktadır ve elektrik kesintisi durumunda, dahili pili sayesinde kayıt yapabilme kapasitesine sahiptir. Yapılan kayıtlar elektrik ve internet bağlantısı aktif olduğunda servera gönderilmektedir.
  8. Cihaz net ağırlığı 360 gramdır.
  9. Kullanım dili Türkçe'dir.© 2016 Inkatech. Tüm hakları saklıdır.