Hemen Satın Al!

Cihaz Hakkında

WTH-100 5+1 sıcaklık ve nem ölçüm, kayıt, takibi

Size Özel Tasarım

WTH-100 ile ürünlerinizin bulunduğu ortamların sıcaklık ve neminin ölçülüp bu değerlerin izlenmesine yönelik olarak tasarlanmış, çok kullanışlı bir cihazdır. WTH-100 ölçüm probu ve kablosuz bağlantı özelliğiyle, sizlere kolay kullanım olanağı sağlar.


Kullanım Alanları

WTH-100 cihazını; Soğuk Hava Depoları, Aşı Dolapları, Derin Dondurucular, Eczaneler, Ecza Dolapları, Veteriner Ecza Dolapları, Soğuk Zincir Araçları, Seracılık, Mandıralar, Kütüphaneler, Tavuk Çiftlikleri, Kan Bankası Dolapları, Arşiv Odaları, Kuru Ürün Saklama Depoları, Bilgi İşlem Odaları, Kümesler, Balık Depoları gibi ortamlarda kullanabilirsiniz.

Devamını görüntüle


Kolay Gözlemleme, Doğru Ölçüm

WTH-100 cihazını ürünlerinizi muhafaza ettiğiniz ortamda uygun gördüğünüz bir yere monte edebelir ve hemen ortam sıcaklık ve nem değerlerini ölçebilir, ayrıca aynı anda ürün ile birlikte gelen kablolu probunuz ile dolap vb. yerlerin içlerinin ölçümünü de yapabilirsiniz. Buzlanma gibi fiziksel etkenlerden cihazınızı korumuş ve böylece yanlış ölçümün önüne geçmiş olursunuz.

Oda ve Prob Değerlerini Birlikte Alın

WTH-100 üzerindeki LCD ekranda cihazın bulunduğu ortamın (ODA) sıcaklık ve nem değerlerini görebilirsiniz. PROB'un bağlanmasıyla ekranda aynı anda probun almış olduğu değerleri de görebilirsiniz.


Kolay Kullanım

Kullanıma başlarken cihaz bilgisayarın USB portuna bağlanarak siteden indirebileceğiniz wifi programı vasıtasıyla 1 defaya mahsus, kullanılacak olan wifi ağının, kullanıcı adı ve şifresi girilmekte ve daha sonra sıcaklık ve nem değerlerinin kaydı amacı ile bilgisayara ihtiyaç duyulmamaktadır. Cihaz sıcaklık ve nem bilgilerini otomatik olarak servera gönderecek ve veriler kayıt edilecektir.

Sıcaklık ve nem bilgilerindeki anlık değişim internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Cihaz sesli, SMS, email ve arama olmak üzere 4 adet uyarı sistemine sahiptir.

Uyarı sistemi ve çalışma şartları, internet üzerinden ayarlanabilmekte ve sistem, tanımlı kişilere e-mail, SMS ve arama ile uyarı mesajı vermektedir.

Sistem tarafından SMS, email, arama ile yapılan uyarılar aynı zamanda kayıt edilmektedir.


Sivri Prob Seçeneği

Soğuk hava depolarına yönelik meyvenin iç sıcaklığını da ölçmenize olanak sağlayan sivri saplamalı prob. (isteğe bağlı)


Ücretsiz Yazılım Desteği

Yazılımınızı web sitemizden(WTH100.com) ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz.

Yazılımı indirmek için tıklayınız


Cihaz Ayarları

Kayıt aralığı, cihazınızın kaç dakikada bir ölçüm yaptığını gösterir. Alt ve üst limit değerleri alarm içindir. Ölçüm yapılan ortam sıcaklığı, alt limit değerinin altına iner veya üst limit değerinin üstüne çıkarsa anında bilgilendirme alabileceksiniz.

Burada bulunan değerleri, ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz. Değişiklik yapmazsanız cihaz standart ayarlarda çalışacaktır.

Cihaz 1 saniye aralıkla ölçüm yapmaktadır. Kayıt aralıkları kullanıcının isteğine göre 1 ile 120 dakika aralığında ayarlanabilir.


Kolay ve Ayrıntılı Raporlama

Mevcut internet ağı WiFi kullanılarak sıcaklık ve nem bilgisi servera kaydedilmektedir.

Server üzerindeki bilgilere internete bağlı cihaz ile kullanıcı adı ve şifre girmek koşulu ile ulaşılabilmekte ve PDF, Excel gibi çıktılar alınabilmektedir.

Server üzerindeki bilgiler grafiksel olarak ya da tablo değerleri olarak incelenebilmekte, eğer istenilirse bilgisayara kayıt yapılabilmektedir. Server daki değerler hiçbir şekilde değiştirilemez.
© 2016 Inkatech. Tüm hakları saklıdır.