Cihazı Tanıyalım

sıcaklık ve nem takip cihazı prob

Size Özel Kompakt Tasarım

WTH-100 ile ürünlerinizin bulunduğu ortamların sıcaklık ve neminin ölçülüp bu değerlerin izlenmesine yönelik olarak tasarlanmış, çok kullanışlı kompakt bir cihazdır. WTH-100 ölçüm probu ve kablosuz bağlantı özelliğiyle, sizlere kolay kullanım olanağı sağlar.

wth100 sıcaklık, nem takip cihazı
soğuk hava deposu sıcaklık ve nem takibi

Sıcaklık ve Nem Takibinin Yapıldığı Birçok Alanda

WTH-100 cihazını; soğuk hava depoları, aşı dolapları, derin dondurucular, eczaneler, ecza dolapları, veteriner ecza dolapları, soğuk zincir araçları, seracılık, mandıralar, kütüphaneler, tavuk iftlikleri, kan bankası dolapları, arşiv odaları, kuru gıda ürünü saklama depoları, bilgi-işlem odaları, kümesler, balık depoları gibi ortamlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kolay Gözlemleme, Doğru Ölçüm

WTH-100 cihazını ürünlerinizi muhafaza ettiğiniz ortamda uygun gördüğünüz bir yere monte edebelir ve hemen ortam sıcaklık ve nem değerlerini ölçebilir, ayrıca aynı anda ürün ile birlikte gelen kablolu probunuz ile dolap vb. yerlerin içlerinin ölçümünü de yapabilirsiniz. Buzlanma gibi fiziksel etkenlerden cihazınızı korumuş ve böylece yanlış ölçümün önüne geçmiş olursunuz.

WTH-100 üzerindeki LCD ekranda cihazın bulunduğu ortamın (ODA) sıcaklık ve nem değerlerini görebilirsiniz. PROB'un bağlanmasıyla ekranda aynı anda probun almış olduğu değerleri de görebilirsiniz.

wth100 sıcaklık nem takip cihazı
kullanıcı dostu sıcaklık ve nem takibi

Hızlı ve Kolay Kullanım

Kullanıma başlarken cihaz bilgisayarın USB portuna bağlanarak siteden indirebileceğiniz wifi programı vasıtasıyla 1 defaya mahsus, kullanılacak olan wifi ağının, kullanıcı adı ve şifresi girilmekte ve daha sonra sıcaklık ve nem değerlerinin kaydı amacı ile bilgisayara ihtiyaç duyulmamaktadır. Cihaz sıcaklık ve nem bilgilerini otomatik olarak servera gönderecek ve veriler kayıt edilecektir.

Sıcaklık ve nem bilgilerindeki anlık değişim internet üzerinden takip edebilirsiniz. Cihaz sesli, SMS, email ve arama olmak üzere 4 adet uyarı sistemine sahiptir. Uyarı sistemi ve çalışma şartları, internet üzerinden ayarlanabilmekte ve sistem, tanımlı kişilere e-mail, SMS ve arama ile uyarı mesajı vermektedir.Sistem tarafından SMS, email, arama ile yapılan uyarılar aynı zamanda kayıt edilmektedir.

Sivri Prob Seçeneği

Soğuk hava depolarına yönelik sebze ve meyve gibi gıda ürünlerinin iç sıcaklığını da ölçmenize olanak sağlayan sivri saplamalı prob. (isteğe bağlı)

wth100 sıcaklık nem takip cihazı iç sıcaklık için sivri prob

Teknik Özellikler

  1. WTH-100 sıcaklık ve nem kaydı yapar. Veriler, internete bağlı bir cihaz ile (bilgisayar, cep telefonu, ya da tablet) takip ve kontrol edilebilir.
  2. Cihaz üzerinde bulunan "sıcaklık-nem" sensörü ile ortam sıcaklık ve nemi, sıcaklık probu ile de istenen bir yerin (aşı dolabı içi gibi) sıcaklığı ölçülür. Ayrıca istenmesi halinde cihaza birden fazla sıcaklık probu bağlanabilir. 1 adet cihaz içi nem sensörü: 0 ile 99.9 rh aralığında ölçüm yapabilir. 1 adet cihaz içi sıcaklık sensörü: -20 °C ile +85 °C aralığında ölçüm yapabilir. 1 adet analog sıcaklık probu : -40 °C ile +125 °C aralığında ölçüm yapabilir. 1 adet dijital sıcaklık probu : -55 °C ile +125 °C aralığında ölçüm yapabilir.
  3. 4x20 LCD ile ekranda sıcaklık, nem ile güncel tarih ve saat bilgisi görüntülenebilir. Tarih ve saat bilgisi cihaz tarafından internete bağlanarak otomatik olarak güncellenmektedir.
  4. ±0,5 °C ve ±%3 rh doğrulukla çalışmaktadır.
  5. Sıcaklık ve nem değerleri çözünürlüğü 0.1 değerindedir.
  6. Cihaz 1 saniye aralıkla ölçüm yapmaktadır. Kayıt aralıkları kullanıcının isteğine göre 1 ile 120 dakika aralığında ayarlanabilir.
  7. Cihaz 5V/1A adaptör ile çalışmaktadır ve elektrik kesintisi durumunda, dahili pili sayesinde kayıt yapabilme kapasitesine sahiptir. Yapılan kayıtlar elektrik ve internet bağlantısı aktif olduğunda servera gönderilmektedir.
  8. Cihaz net ağırlığı 360 gramdır.
  9. Kullanım dili Türkçe'dir.